Arabamı Sat / Arabama Teklif Ver

Teklif Nasıl Alınır, Sistem Nasıl Kullanılır?

Arabanızı satmak için veya takas yaparak yenisini almak için 2 farklı yöntemle aracınızı getirmeden* internet üzerinden online fiyat** teklifi alabilirsiniz.

* hakkında önemli bilgilendirme

*Ankara 2.El Otomobil Firması olarak internet üzerinden online olarak verdiğimiz fiyat teklifi; aracınız için girmiş olduğunuz bilgilere dayanarak, aracınızın piyasadaki mevcut minimum ve maksimum değerleri gözönüne alınarak oluşturulmuştur. Aracınızın gerçek piyasa alış/satış fiyatı ise aracınızı ekspertiz merkezimize getirdiğinizde uzman ekibimizin ekspertiz raporu sonucunda ortaya çıkacaktır.

** hakkında önemli bilgilendirme

**Online olarak internet üzerinden verdiğimiz fiyat expertiz raporu sonucunda artış veya azalış gösterebilir. Örnek: Online sistemimize girdiğiniz aracınıza ait bilgiler sonucunda sistemimizin aracınıza min:45.750₺ – max:52.450₺ arasında bir fiyat çıkardığını varsayalım. Aracınızı daha sonra ekspertiz merkezimize getirdiğinizde uzman ekibimizin boya, hasar kaydı, motor durumu, değişen parçalar, orijinallik vb. bir çok unsuru incelemesi sonucunda aracınızın değeri 54.000₺’ye yükselebileceği gibi 42.000₺’ye de düşebilir veya 48.500₺ olarak da ara değerlerde kalabilir. Bu sebeple sistem tarafından verilen fiyatlar expertiz yaptırılmadan aracınızın gerçek fiyatını yansıtmayabilir!

asama-1

SEÇİMİNİ YAP TEKLİFİNİ AL

Arabana online ve anında fiyat teklifi almak için sunduğumuz 2 seçenekten birini seçerek aracına ait tüm detayları bizimle paylaş!

asama-2

KAHVEMİZİ İÇMEYE GEL

Verdiğin bilgilere göre oluşturacağımız online fiyat teklifi sonucunda yüzünü güldüreceğimize inanıyoruz. Hemen randevu alarak aracını ekspertiz merkezimizdeki uzman ekibimizin ücretsiz incelemesi için getir ve bol köpüklü kahveni yudumlarken aracının tam fiyatını öğren!

asama-3

CASH PARANI AL

Yüzünü güldüreceğimizi söylemiştik! Sen kahveni keyifle yudumlarken, ofisimizin bulunduğu Otonomi Otomobil ve Yaşam Merkezi bünyesinde yer alan noter üzerinden alım-satım işlemlerini başlatıyoruz. “SATIŞ İÇİN ENGEL YOKTUR” onayının verilmesinin ardından yine Otonomi bünyesinde yer alan istediğin bankaya anında paranı transfer ediyoruz.

İddia ediyoruz, arabanızı satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Arabama Teklif Ver

Arabanıza 2 farklı yöntemle anında teklif alın!

Arabanıza 2 farklı yöntemle anında teklif alın!

ankaraikincieloto.com.tr © 2018 – Tüm Hakları Saklıdır

RE-designing & RE-coding by Atölye MOnArchy